Forex broker eToro

Medzinárodne populárny a obľúbený broker z mimoriadne silnou pozíciu na trhu. V posledných rokoch zaznamenal zrýchlený rast aj vďaka zavedeniu systému Copytrader a Openbook do praxe.

eToro    

eToro Copytrader

eToro prichádza z myšlienkou ktorá umožňuje kopírovať obchody najziskovejších obchodníkov v databáze obsahujúcej vyše 2 500 000 milióna LIVE obchodníkov z celého sveta. Tento eToro systém je navrhnutý elegantne a jednoducho, začínajúci obchodník tak nenastavuje stovky parametrov ale určí sumu na ktorú chce aplikovať obchody ziskového obchodníka. Zisky sú tak úmerne premietnuté na túto sumu. Samozrejme si ponecháva plnú kontrolu nad svojimi prostriedkami a peniaze nikdy neopustia jeho účet.

Tento systém od eToro bol ocenený na desiatkách výstav od finančných až po softwérové. 

 

etoro 3

Takto je možné kopírovať obchody až od piatich najziskovejších obchodníkov z celej databázy. Obchodník môže kopírovať obchody od najagresívnejších investorov a zhodnotiť časť svojho kapitálu niekoľkonásobne behom mesiaca, alebo konzervatívnejšie a bezpečnejšie a nechať svoj kapitál rásť stabilne niekoľko percent mesačne.

EToro Guru program

Ziskový obchodníci eToro, ktorý zverejňujú svoje obchody a poskytujú ich svojím menej zdatným kolegom sú spoločnosťou eToro taktiež odmenený a mesačne im popri vlastnom obchodovaní môže pribudnúť na účet až 10 000 USD.

EToro Openbook

Sociálno – obchodná sieť poskytuje obrovské množstvo výhod, ktoré zdatnému obchodníkovi na medzinárodnom trhu poskytnú konkurenčnú výhodu. V prvom rade sociálna sieť eToro umožňuje vnímať a komunikovať názory obchodníkov na budúci vývoj ceny. Keďže masa obchodníkov  je silná a žiaden tvorca trhu nebude bojovať s jej názorom, v prípade jednoznačného smeru ceny a názoru masy na ňu, bude obchodník chránený pred vstupom na zlú stranu trhu. Možnosť byť v strede diania pripomína Wall street a je miestom zrýchleného učenia a naberania skúsenosti.

Zároveň si každý slobodne môže nájsť svojho obchodného mentora na eToro , čo je v začínajúcich aj stredne pokročilých obchodníkov neoceniteľné plus !

Spoločnosť eTro je právom považovaná za jedného z najlepších brokerov súčasnosti a sústavnými inováciami je vhodným miestom pre začiatok obchodovania, ale aj pre rozbehnutie sľubnej kariéry profesionálneho obchodníka